ALANYA YEDİİKLİM ŞUBESİ HİZMETE AÇILMIŞTIR

KURSLARIMIZ:

 • KPSS
 • DGS
 • SMMM
 • PHP
 • AÖF

Eğitim, hepimiz için yaşam boyu devam eden bir gereksinimdir.Ülkemizde çok karmaşık bir eğitim sistemi olmakla birlikte, gelişmiş ülkelerde olduğu gibi belirli aşamalarda mesleki yönlendirmelerle eğitimde kalite ve verimlilik arttırılmaya çalışılmaktadır.

     Ancak, eğitim ve üretim dengeleri gereğince planlanamayan ülkelerde ve ülkemizde, bazı alanlarda eğitimli-nitelikli işgücü eksiği olabilmektedir.Bu önemli sorunun büyüklüğü AÖF,KPSS,DGS,ALES ve SMMM gibi branşlarda yapılan sınavlardaki yarışı zorlaştırmaktadır.Çünkü, büyük sayıda başvuru içerisinde sadece en başarılılar sınavı kazanabilmektedirler.

   

 Bu nedenle, kurslarda verilecek eğitimde;

» Eğitim Kurumunun genel deneyimi

» Hocaların deneyimi  başarıyı belirleyen temel ölçüler olarak ortaya çıkmaktadır.

  

     İşte bu noktada ; ALANYA YEDİİKLİM AKADEMİ, kurumsal kimliği ve kanıtlanmış başarıları ile eğitim hayatımızda ciddi bir yer almaktadır.Bir çok aile fertlerinden üç kuşağın, ÖSS, SBS ve Kariyer Kursları (KPSS, ALES, DGS, AÖF, SMMM) alanında her yıl 25.000 civarında kursiyerin eğitim aldığı kurum olan YEDİİKLİM EĞİTİM KURUMUMUZ haklı olarak "Kitlesel Başarıda 1 Numara" ünvanını kazanmıştır.

DEĞERLERİMİZ

 • Birbirimize saygılı davranmak
 • Çalışana fırsat eşitliği tanımak
 • Birbirine ahlaklı ve sorumlu bir biçimde davranmak
 • Açık ve dürüst iletişim içinde olmak
 • Bireysel yenilikçiliği ve yenilikleri desteklemek
 • Hizmet verdiklerimize göre hizmeti şekillendirmek
 • Problemin değil, çözümün parçası olmak
 • Karar almada ve uygulamada şeffaf davranmak

 

Eğitim, meyvenin kendisi değil, bilgi ağacından meyve toplamaya yarayan bir merdivendir. 

AHMET ÖĞRETMEN - GENEL MÜDÜR

 

 

 

 

 

 

ADRES

SARAY MAH. FEVZİLER SOK. BOSTANCI İŞH. NO:18 MİGROS YANI Alanya Alanya 074900

BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTERMİSİNİZ

Bizimle çalışmak isterseniz Özgeçmişinizi(CV) info@alanyayediiklim.com mail adresimize gönderiniz.

Alanyanın en fazla öğrenci mezun eden eğitim kurumudur.

H.No: 

 

BAŞARI GRAFİĞİ

150+

MEVCUT KURSİYERLERİMİZ

2500+

MEZUNLAR
 

1400+

KAYNAKLARIMIZ

1200+

DENEME SINAVLARIMIZ

BAŞARININ ÜÇ ANAHTARI

ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Ünal Yarımağan, üniversite sınavına giren öğrencilerin sosyo ekonomik durumlarıyla başarıları arasındaki ilişkileri belirlemek için düzenlenen 2002 ÖSS Aday Anketi sonuçlarını açıkladı. 10 yılda bir düzenlenen ankete 2002’de ÖSS’ye giren bir milyon 515 bin aday katıldı.

 

EĞİTİMLİ EBEVEYN

EĞİTİMLİ EBEVEYN

Anne ve babanın eğitim düzeyi arttıkça başarı oranı artış gösteriyor. Annesi yüksek lisans yapanların, okur-yazar olmayanlardan yüzde 90 oranında daha başarılı oldukları saptandı. Babası doktora yapmış olanların okur-yazar olmayanlardan yüzde 75-80 oranında daha başarılı oldukları ortaya çıktı.

GELİR DURUMU

GELİR DURUMU

Maaşlı anne ve babaların çocuklarının yüksek başarıyı elde ettikleri belirlendi. Kendi işinde çalışan annelerin çocuklarının, çalışmayan annelerin çocuklarından daha az başarılı görülüyor. Babası maaşlı çalışanların çocukları, işveren ve kendi işinde çalışanlardan daha başarılı oluyor.

ÇOK GELİR BAŞARIYA ENGEL

ÇOK GELİR BAŞARIYA ENGEL

Ailenin gelir düzeyi 1-1.5 milyar lira arasında olan öğrenciler en yüksek başarıyı sağlarken, bu rakamın 2 milyar ve üzerine çıkması durumunda başarı eğrisinde azalma oldu.

TOP